Hakkımda

Beytullah Toprak

Merhaba adım Beytullah TOPRAK. Şubat 2001 yılında Bursa’da dünya’ya geldim. Küçüklükten beri teknoloji ve yazılıma ile ilgileniyorum. Bursa MS MTAL Bilişim Ve Teknolojileri öğrencisiyim. Bu kişisel web sitemde sizlere bildiklerimi aktarmak için kurdum.

HEDEFLERİM

Sitemiz 2019 yılının Şubat ayında ülke programcılığına birazda olsa katkıda bulunmak amacıyla yayın hayatına başladı. Bu işe gönül verenler bilirler ki internette bazı programlama dilleri üzerine Türkçe kaynak bulmak oldukça zor. Bulduklarımız ise genellikle ya bizim aradığımız, işimize yarayacak kodlar değildir ya da işi bilmeyen insanların sağdan soldan bilinçsizce kopyaladıkları kodlardır. Yazılımın kalitesini belirleyen en önemli etmenlerden biri olan müşteri memnuniyetini esas alarak, yazılımcı arkadaşlarımız istifade edebilsin diye tüm bildiklerimizi doğru bir şekilde makaleler, görseller ve videolar ile anlatmak istiyoruz. Sitede birçok kategoride herkesin anlayabileceği şekilde çeşitli dersler bulacaksınız.

Herşeyin gelip geçici olduğu bu dünyada, bireyin kendisini hatırlatacak, iyi bir şekilde anılmasını sağlayacak işler yapmış olmaktan başka geride bir mirası kalmaz.

Geleceğe çocuklarımıza neler olduğunu, neleri öğrendiğimizi anlatmalı tecrübelerimizi aktarmalıyız.